SUNBRELLA Cooling after-sun lotion, 200g

790 ден

Ефикасно ја храни кожата, особено по изложеност на сонце. Внимателно развиената формула го враќа чувството на удобност и обезбедува чувство на ладење по изложување на сонце.

1 на лагер

SKU: DRMD-65 Ктегорија:
mk_MK