Royal Superior Jelly 2000 mg

1,750 ден

Royal SUPERIOR jelly матичен млеч 2000mg со вкус на јагода.
Го подобрува имунитетот, ја подобрува абсорпцијата на витамини и минерали и има антимикробен ефект.
Начин на употреба: 1 ампула дневно пред доручек.

3 на лагер

mk_MK