Royal Kinder Jelly 500 mg

1,170 ден

Royal KINDER jelly матичен млеч 500mg со вкус на банана наменет за деца над 3 години.
Се препорачува при промена на годишни времиња, во период на настинки, кај намален апетит и анемија.
Начин на употреба: 1 ампула дневно пред доручек

1 на лагер

mk_MK