Dr.Hauschka Rose Day Cream 30ml

1,288 ден

o Употреба: Наутро после чистење и тонизирање, рамномерно нанесете од кремот на лицето и вратот.

5 на лагер

SKU: DRHS-10 Ктегорија: Ознака:
mk_MK