LA ROCHE Rosaliac AR Intense крем 40ml

1,220 ден

На акција од: 09.12.2022.
Акцијата завршува на: 10.01.2023.

Да се нанесе наутро и навечер на проблематичните делови на кожата. За оптимален ефект се користи во комбинација со препаратите за нега на кожата ROSALIAC UV, кои ја хидрираат кожата и го намалуваат црвенилото.

3 на лагер

mk_MK