LA ROCHE PURE VIT C10 SERUM 30ml

1,860 ден

На акција од: 30.11.2021.
Акцијата завршува на: 31.12.2021.

Да се нанесува наутро на лицето и вратот. Избегнувајте го пределот околу очите. Да се користи заедно со SPF заштита. Лесна, брза абсорбентна текстура. Свиленкаста, немрсна трага. Оптимална подлога за шминка.

2 на лагер

mk_MK