PROPOMEL C ОРИБЛЕТИ

242 ден

Придонесуваат:

За нормално функционирање на имунолошкиот систем
Во одржувањето на функцијата на непцата, забите, усната шуплина горните дишни патишта
Во намалување на заморот
За заштита на клетките на организмот од оксидативен стрес

2 на лагер

mk_MK