PRO‐RENOVE Fluid -РЕГЕНЕРАТИВЕН ANTI-AGE ФЛУИД

2,079 ден

Нанесете секојдневно, наутро и навечер. Одлична подлога за шминка. Може да биде употребен самостојно или со некој друг RoC производ.
Тестиран и предвиден како дополнителна нега после пилинг и ласер третман, за подобрување на резултатите од овие дерматолошки третмани .

Нема на лагер

SKU: ROCC-9 Ктегорија:
mk_MK