PRO‐CORRECT Concentrate Intensive- КОРЕКТИВЕН КОНЦЕНТРАТ ПРОТИВ БРЧКИ

2,303 ден

Нанесете секојдневно, наутро и/или навечер. Може да се употребува самостојно или со некој друг RoC производ.
Тестиран и предвиден како дополнителна нега после пилинг и ласер третман, за подобрување на резултатите од овие дерматолошки третмани, но и како дополнителна нега после интервенции со ботулин токсин и хијалуронска киселина, недела дена после третманот.

Нема на лагер

SKU: ROCC-5 Ктегорија:
mk_MK