PLANTUR 21 Nutri-Caffeine шампон 250ml

895 ден

Благодарение на уникатната галеника на овој шампон, нутри-кофеинскиот комплекс екстракт продира до фоликулите на косата додека ја миете.

6 на лагер

mk_MK