BIODERMA Pigmentbio Sensitive areas 75ml

910 ден

Акцијата завршува на: 03.10.2022.

Употреба: Се нанесува еднаш или два пати на ден на зафатените делови после чистење. Продуктот може да се употребува директно по депилација со восок или бричење за да се спречат црвенилото и разликите во бојата на кожата. Тело. Возрасни. Само за надворешна употреба.

5 на лагер

mk_MK