BIODERMA Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ 40ml SPF 50+ /UVA 38

1,004 ден

Употреба: Нанесете секојдневно за да се намали ризикот од темни дамки и фото-стареење. Самостојно или после дневен крем. Нанесете во доволна количина и воедначено пред изложување на сонце.

6 на лагер

SKU: BIOD-30 Ктегорија: Ознаки: , ,
mk_MK