BIODERMA Photoderm Mineral SPF50+ 75g SPF 50+/UVA 26

1,551 ден

Употреба: Неколкупати дневно пред изложување на сонце. Нанесете рамномерно и во доволни количини (помала количина од производот го налмалува нивото на фотозаштита). Повторно нанесете особено после пливање, триење или спорт.

Нема на лагер

SKU: BIOD-34 Ктегорија: Ознаки: , ,
mk_MK