Pantogar шампон за мажи 200ml

705 ден

Начин на употреба на шампонот: Се нанесува шампонот и се масира кожата на главата. Се остава да стои 2 минути и потоа се плакне.

5 на лагер

SKU: PNTGR-3 Ктегорија:
mk_MK