Pantogar шампон за жени 200ml

620 ден

Начин на употреба на шампонот: Се нанесува шампонот и се масира кожата на главата. Се остава да стои 2 минути и потоа се плакне.

3 на лагер

SKU: PNTGR-1 Ктегорија:
mk_MK