Pantogar тоник за мажи 100ml

880 ден

Начин на употреба на тоникот: Се нанесува тоникот и се масира кожата на главата два пати на ден. Не се мие. Тоникот е со пријатен мирис и не остава видливи траги на скалпот и косата.

6 на лагер

SKU: PNTGR-4 Ктегорија:
mk_MK