Oregano Oil (30 мл)

1,447 ден

Kако додаток во исхраната земајте 4 капки (околу 0.17 мл) 3 пати дневно, во мала количина на вода.

Нема на лагер

SKU: CLVT-29 Ктегорија:
mk_MK