OILAGE reparing night cream restoring the skin’s density, 50gr

1,490 ден

Интензивно ја регенерира кожата за време на перименопаузалниот период, ја враќа нејзината цврстина и еластичност и ги отстранува знаците на замор.

2 на лагер

SKU: DRMD-46 Ктегорија:
mk_MK