NORMACNE matting day cream, 55gr

660 ден

Дава долготраен матирачки ефект – Велвесил_125 во кремот се врзува со вишокот на себум, обезбедувајќи без-сјаен тен.

Нема на лагер

SKU: DRMD-29 Ктегорија:
mk_MK