VICHY MINÉRALBLEND пудра – Хидратантна пудра за постојан, свеж и рамномерен тен, нијанса 06 Ocher, 30 ml

1,400 ден

Нема на лагер

SKU: VCHY-78 Ктегорија:
mk_MK