MAGNEVITAL MAGNEZIJUM HLORID GEL

430 ден

Се препорачува:

при болки во мускулите
за ублажување на напнатоста и стресот
во состојби на исцрпеност, несоница и главоболка
за хидратација и ублажување на знаците на стареење на кожата
за детоксикација на организмот

2 на лагер

mk_MK