LIPIKAR LAIT UREA 5+

1,445.00 ден 1,156.00 ден

On sale from 31.10.2020.
Sale ends on 30.11.2020.

Брза апсорбирачка формула. Немрсна и нелеплива текстура која брзо се суши. Да се нанесува еднаш или двапати на ден со нежни масирачки движења, препорачано после миење.

5 на лагер

mk_MKМакедонски јазик