LABORATOIRES NOVEXPERT HYALURONIC ACID КРЕМА

2,455 ден

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Со нежни кружни движења нанесете ја кремата на целото лице и врат. Оставете ја да се впие 5 минути пред да нанесете шминка.

Фреквенција на употреба: наутро и/или навечер.

Нема на лагер

SKU: BLLN-17 Категории ,
mk_MK