ESI Karbofin 30 – капсули

270 ден

УПОТРЕБА: 2 капсули после оброк воколку подуеноста се должи на дигестивните процеси; инаку помеѓу оброци.
ПАКУВАЊЕ: 30 таблети.

2 на лагер

mk_MK