HYDRAIN3 HIALURO enzyme peeling, 50gr

660 ден

Отстранува мртви епидермални клетки при нежен, неагресивен процес, олеснувајќи ја пенетрацијата на козметиката за нега на лице и осигурува длабока хидратација.

1 на лагер

SKU: DRMD-36 Ктегорија:
mk_MK