HYDRA+ 24h COMFORT LIGHT- ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА НОРМАЛНА И КОМБИНИРАНА КОЖА

715 ден

На акција од: 09.06.2021.
Акцијата завршува на: 30.06.2021.

Нанесувајте секојдневно на лице и врат, по чистење на кожата. Одлична подлога на шминка.

Нема на лагер

mk_MK