HIPP 4803/338 ИНТЕГРАЛНИ ЖИТАРИЦИ СО ЈАБОЛКО И БАНАНА каша 190 g

80 ден

3 на лагер

SKU: HIPP-41 Ктегорија: Ознака:
mk_MK