ESI Ferrolin C ќесички

480 ден

Како да се користи:
1 ќесичка пијте дневно на полн стомак.
2 ќесички на ден обезбедуваат правилен внес на железо и фолна киселина што се во согласност со потребите на бремените жени.

1 на лагер

mk_MK