LA ROCHE EFFACLAR H крема за миење лице 200ml

745 ден

На акција од: 13.09.2021.
Акцијата завршува на: 30.09.2021.

Иновативна текстура без триење: На дланката направете пена со помош на вода и мала количина од производот. Нанесете на влажно лице од средината кон надвор со нежни движења. Исплакнете темелно и исушете ја кожата без триење. Избегнувајте го пределот околу очите. Во случај на контакт со очите, исплакнете веднаш.

2 на лагер

mk_MK