Effaclar H дополнителна смирувачка хидратантна нега 40 ml

1,074 ден

На акција од: 14.11.2022.
Акцијата завршува на: 30.11.2022.

Да се нанесува наутро и навечер после чистење на кожата и сушење со крпа. Некомедогено.

Нема на лагер

mk_MK