LA ROCHE Effaclar Мицеларна вода – масна и чувствителна кожа 400ml

Original price was: 1,455 ден.Current price is: 1,164 ден.

На акција од: 07.06.2024.
Акцијата завршува на: 30.06.2024.

Да се нанесува наутро и/или вечер на лицето. Истурете на памучна вата од мицеларната вода за чистење и исчистете го лицето и вратот. Нежно исушете ја кожата со чиста крпа или памучна вата.

1 на лагер

SKU: LRCH-11 Категории ,
mk_MK