LA ROCHE EFFACLAR Мицеларна вода – масна и чувствителна кожа 400ml

871 ден

На акција од: 14.11.2022.
Акцијата завршува на: 30.11.2022.

Да се нанесува наутро и/или вечер на лицето. Истурете на памучна вата од мицеларната вода за чистење и исчистете го лицето и вратот. Нежно исушете ја кожата со чиста крпа или памучна вата.

2 на лагер

mk_MK