Effaclar гел за чистење лице 400 ml

1,174.00 ден

Запенете го гелот помеѓу влажните дланки и нанесете на лицето нежно масирајќи ја кожата. Темелно исплакнете.

2 на лагер

mk_MKМакедонски јазик