LA ROCHE Effaclar гел за чистење лице 400ml

1,546 ден

Запенете го гелот помеѓу влажните дланки и нанесете на лицето нежно масирајќи ја кожата. Темелно исплакнете.

4 на лагер

SKU: LRCH-3 Категории ,
mk_MK