DUCRAY 55891 КЕЛУАЛ ДС крема 40 ml

1,060 ден

Kelual DS кремата е специфичен производ наменет за посебна нега на иритирана и кожа која се лупи кај себороичен дерматитис на лицето( околу образите, на челото, околу коренот на носот и ноздрите) и телото.

Нема на лагер

SKU: DUCR-6 Ктегорија: Ознака:
mk_MK