DUCRAY 55855 КЕРТИОЛ ПСО ШАМПОН 125ml

1,275 ден

Шампон против првут. Зголемено лупење на скалпот, поврзано со зголемено производство на лој: скалпот е масен, косата е тешка и изгледа масно. Лушпите на првутот се големи и жолтеникави. Со нив често се јавува свраб, а понекогаш и црвенило. Козметика со посебна намена против првут, за отстранување наслагите на лушпите на скалпот и спречување нивна повторна појава.

1 на лагер

SKU: DUCR-5 Ктегорија: Ознака:
mk_MK