DUCRAY 54782 АНАФАЗЕ ШАМПОН 200 ml

1,020 ден

Шампон против опаѓање на коса. Ја јакне и ревитализира безживотната коса. Дополнителен теретман против опаѓање на коса.

4 на лагер

SKU: DUCR-3 Ктегорија: Ознака:
mk_MK