DR PLANT 10% УРЕА

295 ден

Се препорачува:

За нега на сува, задебелена и испукана кожа
За нега на кожа склона на појава на алергии и екцеми
Кај синдром на “дијабетични стапала”
Кај црвенило, чешање и првутање на кожата
Кај “гускина кожа”
За заштита на кожата во текот на зимските месеци

Нема на лагер

mk_MK