DR PLANT ПАНТЕНОЛ СПРЕЈ 5% 100 ML

240 ден

Се препорачува:

За нега и заштита на кожата
За испирање и обложување на рани, повреди, изгореници и кожни воспаленија
Помага во третман на оштетена коса, го стимулира растењето на косата и ѝ го враќа сјајот
За коса третирана со козметички средства
За ублажување на тегобите по прекумерното сончање
По солариум, кога кожата бара интензивна регенерација
По бричење или депилација
За заштита на кожата и косата од штетните ефекти на фенот, сонцето и морската сол

3 на лагер

SKU: ESSN-47 Ктегорија: Ознака:
mk_MK