Doc Natural Syrup Kids – 200 ml

280 ден

Протресете добро пред употреба. Може да се употребува чист или растворен во млеко, сок или хербален чај.
Дозирање: 1 кафена лажичка (5 ml) дневно.

Нема на лагер

mk_MK