CREAM EMULSION КРЕМА СО ВИТАМИН Ц 2 GLYCERYL GLUCOSIDE

705 ден

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Поради високата концентрација на активни компоненти, кремот е наменет за самостојна употреба, по потреба. Погодна е за секојдневна употреба. Нанесете со нежни кружни движења на лицето, до целосно впивање. Препорачано е да се нанесе на претходно исчистена кожа.

Да се чува на суво и темно место, на температура од +5C до +25C.

Нема на лагер

SKU: BLLN-12 Ктегорија:
mk_MK