Contractubex 20g гел

670 ден

Нанесувајте го на лузните и нежно втријте го Contractubex® неколку пати дневно. Во случај на стари, закоравени лузни, нанесете го Contractubex® со преврска и оставете го да делува преку ноќ. Во зависност од големината и дебелината на лузната, третманот може да трае неколку недели или месеци.

5 на лагер

SKU: CNTRCTBX-1 Ктегорија:
mk_MK