BIODERMA Cicabio SPF 50+ 30ml

1,004 ден

Употреба: Нанесете на кожа пред изложување на сонце.Нанесувајте секојдневно се додека кожата комплетно се обнови.Избегнувајте ја зоната околу очите.Повторете ја постапката во текот на денот.

4 на лагер

mk_MK