CAPILARTE soothing shampoo for sensitive and irritated scalp, 300ml

600 ден

CAPILARTE смирувачки шампон за хиперсензитивен скалп и коса, се препорачува за продолжено, секојдневно миење на коса и скалп склони кон иритација, жарење и хроничен пруритус.

1 на лагер

SKU: DRMD-55 Ктегорија:
mk_MK