Calcium Citrat + D X 10

195 ден

Земете 1-2 таблети на ден, растворени во чаша вода (200 ml).
Во случај на остаток, промешајте и испијте ја смесата.

Нема на лагер

SKU: DTPH-1 Ктегорија:
mk_MK