AVENE Cleanance комедомед концентрат 30ml

1,525 ден

Ако сте силно склони на мрсна кожа на која често се јавуваат нерамнини или митесери, за вас идеален е Cleanance COMEDOMED Концентратот против нерамнини, кој ја негува кожата и обезбедува лесна хидратација, ефикасно го регулира лачењето на себум и го спречува создавањето на бубулици и митесери.

1 на лагер

SKU: AVENE-20 Ктегорија: Ознака:
mk_MK