AVENE 54273 ЦИКАЛФАТЕ+крема 40 ml

720 ден

Cicalfate+ Регенерирачка заштитна крема го забрзува природниот процес на обновување на кожата и ја смирува надразнетата кожа. Содржи регенерирачки [C+Restore] и антибактериски состојки.

Нема на лагер

SKU: AVENE-4 Ктегорија: Ознака:
mk_MK