AVENE 54250 АНТИРУЖЕР SPF30 емулзија 40 ml

1,660 ден

Antirougeurs производи се употребуваат за секојдневна нега на кожата склона кон црвенило. Смируваат, намалуваат и спречуваат појава на црвенило на лицето и обезбедуваат заштита од сонце (SPF 30).

1 на лагер

SKU: AVENE-3 Ктегорија: Ознака:
mk_MK