BIODERMA Atoderm Préventive 200ml

1,075 ден

Употреба: Еднаш или двапати на ден, секојдневно. Се нанесува на суво и чисто лице и/или тело после измивање со Atoderm маслено средство или Atoderm intensive gel.

2 на лагер

SKU: BIOD-10 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK