Atoderm Intensive Baume 75мл

555.00 ден

Употреба: Еднаш или двапати на ден, секојдневно. Може да се користи самостојно или во комбинација со топикални кортикостероиди. Се нанесува на суво и чисто лице и/или тело после измивање со Atoderm маслено средство или Atoderm intensive gel.

5 на лагер

mk_MKМакедонски јазик
en_USEnglish mk_MKМакедонски јазик