BIODERMA Atoderm Intensive Baume 500ml

1,185 ден

На акција од: 29.07.2021.
Акцијата завршува на: 02.08.2021.

Употреба: Еднаш или двапати на ден, секојдневно. Може да се користи самостојно или во комбинација со топикални кортикостероиди. Се нанесува на суво и чисто лице и/или тело после измивање со Atoderm маслено средство или Atoderm intensive gel.

9 на лагер

mk_MK