Age Protection – Серум за лифтинг

2,040 ден

Употреба: Нанасете го серумот во тенок слој на претходно исчистена кожа на лицето, вратот и деколтето наутро и навечер. Потоа нанесете Логона “Age Protection” дневна или ноќна крема.

Нема на лагер

SKU: LGNA-14 Ктегорија: Ознака:
mk_MK